Biežāk uzdotie jautājumi

Kur tiek ražoti GreenDECK terases dēļi?

GreenDECK terases dēļi tiek ražoti teritorijā "Šķūņi", Daugmales pagasts, Ķekavas novads", Latvija.

Ko darīt ja ziemā uz GreenDECK dēļu virsmas veidojas apledojums?

Tāpat kā uz citas virsmas, arī GreenDECK terases dēļi ziemā apledo un kļūst slideni. Apledojuma un sniega gadījumā, GreenDECK terases dēļus var kaisīt ar sāli.

Vai GreenDECK terases dēļi ir sala izturīgi?

Tāpat kā uz citas virsmas, arī GreenDECK terases dēļi ziemā apledo un kļūst slideni. Apledojuma un sniega gadījumā, GreenDECK terases dēļus var kaisīt ar sāli.

Kas notiks, ja uz GreenDECK terases dēļiem iedarbosies augsta temperatūra, piemēram, nokrituši cigarešu pelni vai grila ogles?

GreenDECK terases dēļu sastāvā ir koksne, tādēļ to karstumizturība ir līdz 160°C. Nokrītot karstiem priekšmetiem, līdzīgi kā masīvkoka grīdai, uz GreenDECK dēļu virsmas veidosies melni deguma traipi. Ogļu un pelnu traipus no dēļu virsmas var likvidēt ar smalku smilšpapīru.

Vai izlijusi eļļa vai vīns bojās GreenDECK dēļu virsmu?

Eļļas un tauku traipus ieteicams notīrīt pēc iespējas ātrāk. Tīrīšanai izmanto taukus šķīdinošu mazgāšanas līdzekli no mājās pieejamā sadzīves ķīmijas klāsta. Pēc tam noskalo ar lielu daudzumu tīra ūdens. Izlijušu vīnu vislabāk ir nekavējoties nomazgāt ar tīru ūdeni. Ja izlijis vīns vai eļļa netiek notīrīti laicīgi, tie uz dēļu virsmas var atstāt traipus (iekrāsos dēļu virsmu). Iekrāsojumu dēļu virsmā var likvidēt ar smalku smilšpapīru.

Vai saules staru ietekmē GreenDECK terases dēļi kļūs pelēki un balēs?

GreenDECK terases dēļi saules staru ietekmē nekļūst pelēki un neplaisā. Ražošanas procesā izejmateriālu sastāvam pievienotie papildus komponenti nodrošina GreenDECK terases dēļu augsto noturību pret UV stariem un novērš to plaisāšanu. Laika gaitā GreenDECK terases dēļu sākotnējā krāsa var mainīties, taču tie nebalēs un krāsu nezaudēs. Neliela krāsas tonalitātes maiņa tikai izcels dēļu koka faktūru. Dēļu krāsas maiņa nav pamats garantijas noteikumu piemērošanai.

Kā GreenDECK terases dēļi jākopj?

GreenDECK terases dēļi prasa minimālu kopšanu. To kopšana ir vienkārša - mazgā ar remdenu ūdeni. Stiprāku netīrumu noņemšanai, rekomendējam veikt mazgāšanu ar augstspiediena ūdens strūklu. Augstspiediena sūkņa strūklas spiediens nedrīkst pārsniegt 80 bārus. Strūklas sprauslu nenovietot virsmai tuvāk par 20 cm. Lai novērstu virsmas bojājumus, mazgāšanu jāveic dēļu garenvirzienā.

GreenDeck Instrukcija.pdf

Garantija_LV.pdf