Uzņēmuma GreenDECK kompozītmateriāla terases dēļi ir ražoti no skaidām, kuras ir kokmateriālu pārpalikumi, savākti no koka izstrādājumu rūpnīcām. Ražošanai netiek nocirsts neviens koks!

1.jpgKompozītmateriāla terases dēļi

Koksnes dabiskās un polimēra inovatīvās īpašības

WPC (Wood Plastic Composites) latviski nozīmē „koksnes-polimēra kompozītmateriāls“. Tas sastāv no augstas kvalitātes termoplastiskas koksnes šķiedras un polimēra kompozīta. GreenDECK koksnes-polimēra dēļu sastāvā ir līdz 80% smalcinātas koksnes, kas papildināta ar sintētiskiem polimēriem – polietilēnu (PE), polipropilēnu (PP), saistvielu, UV aizsargvielu un krāsu pigmentiem.

Parasti WPC materiāla izstrādājumus izmanto grīdas segumiem āra apstākļos. Pēc Nova institūta datiem, kompozītmateriāla tersases dēļi sastāda 6% no kopējās terašu segumu tirgus ietilpības. Ir prognozēts, ka tuvāko gadu laikā WPC materiāls kļūs aizvien populārāks un iekaros tirgu kā ekoloģiska alternatīva pašreiz plaši izmantotajai tropu mežu koksnei.

 

Kompozītmateriāla terases dēļu tehnoloģija

GreenDECK kompozītmateriāla terases dēļi ir izstrādāti tā, lai tie izturētu lielas slodzes, bet saglabātu elastību un izvairītos no mikroplaisu veidošanās. Dēļu unikālā virsmas faktūra samazina paslīdēšanas iespēju.

delis.jpg

Dēļu sastāvs:

  • 60% koksnes,
  • 30% plastmasas polimērs,
  • 10% piedevas.

Priekšrocības:

  • Pretslīdēšanas virsma,
  • Strukturāli izturīga uzbūve.

 

icon1.png icon2.png icon3.png icon4.png icon5.png

Droši pret mitruma un saules iedarbību

Pat krasas temperatūras svārstības, intensīvi saules stari un augsts mitruma līmenis neietekmē koksnes-polimēra dēļu fizikālās un mehāniskās īpašības. Kompozītmateriāla terases dēļi ir izturīgi arī pret UV staru kaitīgo ietekmi.

Nedeformējas un ir ārkārtīgi izturīgi

GreenDECK koksnes-polimēra dēļi spēj izturēt ārkārtīgi lielus triecienus. Kompozītmateriāla terases dēļi nepelē, nemaina formu un ir noturīgi pret sēnīšu un kukaiņu nelabvēlīgo ietekmi.

Viegli uzstādāmi un kopjami

Uzstādīšanai izmantojam standarta kokapstrādes instrumentus. Nostiprināšanai lietojam neuzkrītošus stiprinājumus, kas nodrošina vienmērīgas atstarpes starp dēļiem. GreenDECK terases dēļus nav nepieciešams krāsot vai eļļot. Mazgāšanu var veikt ar augstspiediena ūdens strūklu.

Ekonomiski un saudzē dabu

GreenDECK terases dēļi tiek ražoti no dabai draudzīga un 100% pārstrādājama materiāla. Ražošanai netiek nocirsts neviens koks! Izejmateriāli, no kuriem ražo GreenDECK dēļus, ir galdniecībā pāri palikušās kokskaidas.

Ilgmūžīgi ar 25 gadu kalpošanas ilgumu

GreenDECK terases dēļiem ir 25 gadu "dzīves" ilgums. Kompozītmateriāla terases dēļi nelūzt, nedeformējas, neplaisā, nepūst un neveido skabargas.

 

GreenDECK koksnes-polimēra dēļu pielietojums

Moderns un ilgmūžīgs materiāls terasēm un citām āra virsmām