GreenDeck dēļi

GreenDeck Instrukcija.pdf

Kad apnīk jau trešo reizi pārkrāsot terases dēļus

Laba koka dēļu terase lieliski papildina katras privātmājas pagalmu. Bet, lai terase ilgi kalpotu, tā ir regulāri jākopj – jāimpregnē, ik pāris gadus jāpārkrāso un regulāri jāattīra no sūnām. Tas ir darbietilpīgs un padārgs process, it īpaši, ja neesat gatavi to darīt paši un talkā jāsauc meistari. Praktisku un ekonomisku apsvērumu dēļ aizvien populārāki kļūst ilgmūžīgie āra terases dēļi, kuri ir darināti no koksnes-polimēra kompozītmateriāla (Wood Plastic Composites). Koksnes-polimēra dēļi tiek plaši izmantoti gan āra kafejnīcu vajadzībām, gan piemājas dārza terasēm, balkoniem vai baseinu zonas un laivu piestātņu grīdas segumiem.

 

Ražots Latvijā - ar pietāti pret dabu

Baltijas-priežu-koksne.jpg

“WPC GreenDECK” SIA, smeļoties zināšanas un pieredzi no ārvalstīm, ražo augstas kvalitātes kompozītmateriāla terases dēļus ar nu jau atpazīstamu zīmolu “GreenDECK” tepat Latvijā, Aizkrauklē. Uzņēmums gadu gaitā ir izstrādājis optimālu pieeju terases dēļu ražošanai, kuri jo īpaši pielāgoti mūsu reģiona mainīgajam klimatam. GreenDECK terases dēļu sastāvā ietilpst vietējā Baltijas skujkoku koksne. Pateicoties straujajām klimata maiņām - garajām ziemām un īsajām vasarām – izmantotā koksne ir ārkārtīgi izturīga. Savukārt, dēļu sastāvā ietilpstošais polimērs ir augstas kvalitātes, neapstrādāts un piemaisījumus nesaturošs polietilēns. Jāuzsver, ka GreenDECK terases dēļu ražošanā netiek nocirsts neviens koks, jo visa ražošanā izmantotā koksne ir kokapstrādes rezultātā radušās kokskaidas, kuras tiek rūpīgi savāktas no kokapstrādes rūpnīcām un pārstrādātas GreenDECK dēļu ražošanai.

 

 

slapjš-kompozītmateriāla-dēlis.jpgVides aizsardzība un ilgtspēja

Aizmirsti par krāsošanu un impregnēšanu

GreenDECK produktu ražošanas procesā, izmantojot ekstrūzijas tehnoloģiju, augstas temperatūras un liela spiediena iedarbībā tiek izveidoti terases dēļi, kuri sastāv no 60% dabīgas koksnes šķiedras un 40% dabai draudzīga polimēra. Koka šķiedras GreenDECK terases dēļiem piešķir dabīgu koka faktūru, bet polimērs piešķir ilgmūžību un papildus izturību, kā arī padara materiālu viegli kopjamu. Atšķirībā no koka dēļiem, tos nav nepieciešams impregnēt, regulāri krāsot vai eļļot. Pietiks, ja ik pa laikam dēļus notīrīsiet, piemēram, ar ūdens strūklu. GreenDECK terases dēļi ir izturīgi pret mitrumu un saules ultravioletajiem stariem. Tie nepelē un ir noturīgi pret sēnīšu un kukaiņu iedarbību. Kopumā GreenDECK dēļiem ir vairāk kā desmit gadu uzticamas kalpošanas garantija, neveicot pilnīgi nekādus papildu aizsardzības darbus.